Naša vízia

nasa_vizia

Naša vízia

Značka „Melange decoration“ má ambíciu stať sa synonymom špičkovej značky bytových doplnkov, charakteristickou použitím prvotriednych prírodných materiálov, jedinečného dizajnu a vysokej kvality v každom ohľade. Prezentujeme sa výhradne starostlivo vyberanými výrobkami z oblasti interiérových doplnkov. Vďaka precíznej ručnej výrobe a nekompromisným požiadavkám na kvalitu prírodných materiálov sú všetky produkty značky “Melange decoration” jedinečné dizajnové skvosty – každý z nich je unikátnym umeleckým dielom a posúva nás ďalej v našej ambícii presadiť značku „Melange decoration“ ako synonymum poprednej značky bytových doplnkov.

Produkty značky „Melange decoration“ prinášajú do interiérov závan prírody a vznešenej starobylosti prostredníctvom použitých prírodných materiálov. Z dizajnového hľadiska sú to však prvotriedne moderné bytové doplnky ktoré sa  svojou univerzálnosťou hravo uplatnia aj v tom najnáročnejšom interiéri. Keďže sa jedná o ručnú prácu, každý kus je jedinečný. Použitie tvrdého exotického dreva a precízneho spracovania dáva každému modelu jedinečný punc, neporovnateľný s obdobnými výrobkami z keramiky alebo iných prírodných, prípadne umelých materiálov.

Ponuka značky „Melange decoration“ podlieha neustálej inovácii sortimentu a rozširovaniu kolekcie produktov s ohľadom na aktuálne požiadavky zákazníkov. Farby, tvary a vzory sú neustále striedané novými variantmi a možnosťami. Tak ako sa vyvíja interiérové dizajnérstvo a mení životný štýl zákazníkov, rozvíja sa aj produktová ponuka značky.

Poprední svetoví dizajnéri aj vynikajúci remeselníci s láskou k práci s tvrdým exotickým drevom sú súčasťou nekončiaceho umeleckého procesu. Manažérsky tím značky „Melange decoration“ neustále pripravuje z jedinečnej ponuky unikátnych produktov nové kolekcie interiérových produktov pre slovenský aj európsky trh.

Základné princípy spoločnosti Melange

Obojstranná partnerská výhodnosť (win-win approach)

Prvým a najdôležitejším základom spolupráce s našou spoločnosťou je kvalitný produkt. Vieme, že len produkty špičkovej kvality, s moderným dizajnom a s jedinečnou eleganciou umeleckého diela zabezpečia dlhodobú prosperitu a rast oboch partnerských strán. Ďalším významným prvkom spolupráce sú pre nás jasné, prehľadné a obojstranne výhodné partnerské vzťahy založené na vzájomnom rešpekte a dôvere. Veríme, že tieto princípy nás povedú k úspešnej a dlhodobej obchodnej spolupráci.

Kvalita

Pod kvalitou si predstavujeme bezchybný, štýlový a trvácny produkt, kde viditeľné aj skryté časti každého kusu tovaru sú opracovávané s rovnakým dôrazom na kvalitu. Starostlivosť o kvalitu našich produktov začína starostlivým výberom výrobcu, použitím najkvalitnejších surovín a overených výrobných postupov. Samozrejmosťou je detailný dohľad nad kvalitou samotnej výroby a prípravy výrobkov na transport. Pred dodaním nášmu klientovi je každý kus starostlivo skontrolovaný vzhľadom k našej povesti dodávateľa špičkových produktov a vysokému  dodržiavanému  štandardu kvality. S ohľadom na partnerov a klientov mimoriadne dbáme na efektívnu distribúciu s rýchlym dodaním objednaného tovaru a bezodkladným riešením prípadných reklamácií.

Moderný dizajn

Naše produkty charakterizuje súzvuk moderného dizajnu precízne prevedeného do najmenších detailov s klasickými prírodnými materiálmi. Interiérové doplnky značky „Melange decoration“ sa zaraďujú k najmodernejším trendom v bývaní a svojou štýlovosťou a širokým sortimentom nadchnú každého spotrebiteľa. Pestrá ponuka a neustále rozširovanie ponuky produktov značky reaguje na dizajnérske trendy v bývaní, čím zabezpečujeme napredovanie a rozvoj našej aj partnerských spoločností. Výnimočnosť modelu, štýlový dizajn a precíznosť prevedenia je predpokladom spokojnosti spotrebiteľa a jeho ochoty vracať sa k výrobkom našej značky.

Vysoká konkurencieschopnosť

Kombinácia štýlového dizajnu a nadštandardne vysokej kvality produktu je v dnešnej dobe nevyhnutnosťou pre úspešné presadenie sa na trhu. Naša spoločnosť vsadila na jasné vyprofilovanie sa na mladých dynamických ľudí, ktorí sú v oblasti bytových doplnkov dominantnou zákazníckou skupinou. V súlade s požiadavkami trhu a princípmi kreatívneho marketingu pracujeme na systematickom rozvoji úspechu našej spoločnosti na európskom trhu s bytovými doplnkami.